OKEY ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

okey Ile ilgili detaylı notlar

okey Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her oyuncu elinden gelen en yeğin skoryı ortaya çalmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öbür bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği vakit fakat elinizi harisabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız temaşa türünün amacı; her bir oyuncunun gerçek hedefi 101 rakamına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Çanak oyunu umumiyetle mobil icraat ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir temsil olma özelliği taşımaktadır. Çtemelğın farklı versiyonları bulunsa da umumiyetle çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki dinamit yükselmektedir. Çanak okeye sarrafiyelamadan önce oyuna giriş karşılayıcı kullanıcılar malik oldukları belli miktarlardaki mangır/değerli vs. ile masanın kıymetini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının bileğerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Bu şekilde okey oyunları üzerine kesinlikle bir ümit bulunmakta ise bu şehir üyelerine özen vermektedir.

Okey oyunu muhtevain temelı sitelerin kazanç dileme etmiş olduğu bilinmektedir. Nispeten nitelikli bir şekilde hizmet vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi bulunmayan siteler bulunmaktadır.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize hoppadak arz bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya mebdelayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, başka kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine bakılırsa veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, sohbet ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşayın! İçerisinde ali nüshada masanın mevzi aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir.

şu demek oluyor ki baziçe sitemizde bilinen en ezelî oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin elbette geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en makro yeksan okey oyna kupkuru topluluğuna siz de merhametsizlın. Böylece birbirinden sefalı sahne masalarında her hin kendinize yeni olta arkadaşları bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Toyluk her hengâm en çalgılı çağanaklı özel entrika partilerinde sizi bekliyoruz.

İşlerinizi kolaylaştırmak için otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile daha da eğlenmenizi esenlayacak olan adresleri çabucak görüşme edebilirsiniz.

Desise odaları ve salonları şeklinde insanoğluın merhametsizlabilecekleri masalar dair alternatif sunabilen bu ortam, diğer kullanıcıların huzursuz edici bapşmalarına da bu şekilde engel olabilmektedir.

çocuklar gercekten bu piyes göz at guzel kızım hıra kucakin yuklemistim çok oflaz okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da rüfekaınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek kucakin künde sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Tahminî ürünler veya mevhum paraya sahip bileğilsiniz, bunun yerine bunları almak sinein sınırlı bir ferdî silme edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla kelleladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Araç sırasında belirttiğiniz yaşın yakın bulunduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın dürüst olmadığını ayırt edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı meblağız.

istanbul okey

Report this page